AKTUALITET

Kujdes nga vapa! Korriku sjell një verë të nxehtë dhe të thatë, termometri shënon 38 gradë (HARTA)

17:09 - 23.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

I nxehti afrikan prej disa ditësh ka përfshirë vendin tonë, ku gjatë ditës së sotme, është ndjerë edhe më shumë.
Në ditët në vijim pritet të kemi sërish rritje të temperaturave të cilat pritet të kapin 38 gradë celcius në ditët e fundit të muajit qershor.

Sinoptikanët kanë parashikuar gjithashtu një verë të nxehtë dhe të thatë edhe gjatë muajit korrik.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.