SPORT

ZYRTARE/ Barcelona nuk ndalet në merkato, katalanasit konfirmojnë goditjen e dytë brenda ditës

16:56 - 04.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Barcelona ka zyrtarizuar ditën e sotme transferimin e ish-mbrojtësit të Çelsit, Andreas Kristensen.
Danezi prej kohësh kishte rënë dakord për të luajtur në Katalunjë me Barçën dhe e vetmja gjë që mungonte ishte zyrtarizimi, i cili nuk mungoi.

Ky është transferimi i dytë i Barcelonës këtë merkato, pas Frank Kesis, i cili u zyrtarizua vetëm disa ora më parë.

Kristensen erdhi si një lojtarë i lirë, pas përfundimit të kontratës që kishte me Çelsin.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.