LAJMI I FUNDIT

Peripecitë e 17-vjeçares që u vra nga i dashuri në Greqi, më herët ishte përdhunuar nga dy shqiptarë!

21:35 - 05.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë ndodhi pak ditë më parë në Greqi, ku një 17-vjeçare u vra nga i dashuri i saj pakistanez në apartamentin e saj.
Polici është vënë në ndjekje të autorit, i cili pas krimit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ditën e sotme mediat greke kanë zbuluar se e reja kishte rënë pre e abuzimeve edhe disa vite më parë, kur ishte përdhunuar në grup nga dy shqiptarë dhe një 83-vjeçar grek.

Ngjarja ishte denoncuar nga babai i saj, kohë në cilën i moshuari kishte ndërruar jetë, ndërsa dy shqiptarët ranë në pranga dhe u lanë në burg.

Njëri prej tyre arriti që të arratisej drejt Gjermanisë, ndërsa tjetri  ndodhet ende në burg.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.