Horoskopi

Horoskopi i datës 12 Gusht 2022, ja çfarë thonë yjet sot për ju

07:25 - 12.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Dashi
Asgjë nuk do shkojë si duhet sot në jetën tuaj në çift. Do keni herë pas here debate me njëri-tjetrin dhe situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit. Beqarët do kenë disa takime.

Demi

Nëse jeni në një lidhje, shfrytëzojeni çdo moment kur ta keni pranë partnerin sepse jo çdo ditë do jetë pozitive. Beqarët, do jenë me shumë fat dhe do gjejnë tashmë një person që do iu përshtatet.

Binjakët

Ditë e qëndrueshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për të dashuruarit. Merrini gjërat si t’iu vijnë dhe dashuroni si ta ndjeni. Beqarët nuk do e kenë mendjen te krijimi i një lidhjeje.

Gaforrja

Nëse keni pakënaqësi ndaj partnerit flisni lirshëm me të sa pa qenë ende vonë. Mos u druani nga asgjë. Edhe ata që kane pasur vështirësi do kenë një ditë disi më të qetë.

Luani

Do e joshni pa fund partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe do e mbani gjithë kohës pas vetes. Beqarët më në fund do jenë të qartë me veten e tyre dhe do bëjnë atë që do ndjejnë.

Virgjëresha

Do bashkëpunoni mjaft me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe do i zgjidhni edhe disa mosmarrëveshje që keni pasur kohet e fundit. Beqarët do realizojnë takimet që kanë ëndërruar gjithë këtë kohë.

Peshorja

Dita e sotme do vazhdojë të jetë e animuar. Do ia kaloni më së miri pranë atij që dashuroni. Shfrytëzojeni çdo minutë apo sekondë. Beqarët më mirë të presin edhe pak.

Akrepi

Duhet pasur shumë kujdes gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Nëse bëni ndonjë gabim do pendoheni. Beqarët nuk duhet të nxitohen edhe sikur personat që do i joshin të jenë të veshur me ar.

Shigjetari

Të gjithë ata që kanë dalë nga një periudhe e vështirë në jetën në çift, do ndihen më të çliruar dhe më të gëzuar sot. Partneri do kërkojë falje dhe do ndryshojë tërësisht sjellje.

Bricjapi

Pasioni dhe emocionet do shtohen gjatë kësaj ditë në jetën tuaj në çift. Do dini si t’ia bëni qejfin atij që keni në krah. Beqarët nuk do kenë as sot fat dhe nuk do arrijnë të krijojnë një lidhje.

Ujori

Të dashuruarit do kenë një ditë shumë normale dhe pa probleme. Nga njëra anë më mirë kështu sesa një dite plot emocione, por edhe me debate të zjarrta. Beqarët do e shfrytëzojnë pa fund lirinë.

Peshqit

Dialogu do mbizotërojë gjithë kohës sot në jetën tuaj në çift. Do i zgjidhni të gjitha vështirësitë apo problemet që keni pasur. Toleranca dhe mirëkuptimi gjithashtu do jenë pika të forta për ju.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.