BLUETOOTH

Nuk ishte Vasquez, por një tjetër avokate që i ka “rrëmbyer” zemrën aktorit Johnny Depp

18:12 - 22.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Johnny Depp duket se ka një lidhje të re dhe mund të mos jetë Camila Vasquez, siç pretendonin disa raporte, por është një grua, edhe juriste.
Siç raporton DailyMail, gruaja që ka fituar zemrën e aktorit është Joel Rich. Ajo është avokatja që përfaqësoi Johnny Depp gjatë procesit gjyqësor të tij në vitin 2018 kundër Sun në Angli, të cilën ai e humbi përfundimisht.

Ai mund të mos e ketë rizgjedhur atë për ta përfaqësuar atë në betejën e tij ligjore të profilit të lartë me Amber Heard, por duket se ai e mban atë në një vend të veçantë në jetën e tij. Madje, ajo ka qenë e pranishme në gjykatë gjatë procesit për ta mbështetur.

Një burim i afërt me aktorin tha për UsWeekly: “Kimia e tyre është e mrekullueshme. Ata janë seriozë për njëri-tjetrin, është një marrëdhënie e vërtetë”.

TMZ gjithashtu konfirmoi raportin dhe tha: “Të dy kanë qenë në lidhje për një kohë të gjatë. Romanca e tyre filloi në mënyrë shumë diskrete, me çiftin që vizitonte hotelet, për të mos tërhequr sytë kureshtarë”.

Megjithatë, Rich duket se nuk është “e lirë” pasi është në proces divorci nga ish-bashkëshorti. Megjithatë, ende nuk është kompletuar. Ata kanë dy fëmijë së bashku.

Avokati u takua me Johnny Depp në Virxhinia majin e kaluar, gjatë gjyqit të tij të parë me Amber Heard. Është ende e paqartë se kur filloi lidhja e tyre.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.