AKTUALITET

A do t’i lejojë ndërtimet dhe riparimet e shtëpive? Berisha përgjigjet shkurt

12:59 - 26.11.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

I pyetur në lidhje me çështjen e ndërtimeve dhe riparimeve të banesave nëse do ti lejojë
Berisha u përgjigj shkurt:

“Nuk mund të pengohet ndërtimi, riparimi në asnjë rrethanë, por çdo veprim duhet të jetë në përputhje me ligjin”, tha ai.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.