BOTA

Të gjithë sytë e botës te supersfida Spanjë-Gjermani, ja katër duelet e kësaj të diele

08:07 - 27.11.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Të gjithë sytë e botës këtë të diel (27 nëntor), do të jenë te supersfida mes Spanjës dhe Gjermanisë, e cila do të zhvillohen në orën 20:00, një duel titanësh i cili pritet të jetë tepër vendimtar për fatet e skuadrave, kryesisht për Gjermaninë që vjen pas humbjes me Japoninë.
Ndërkohë për sa i përket sfidave të tjera, dita do të nisë me duelin mes Japonisë dhe Kosta Rikës që do të luhet në orën 11:00, për të vijuar më pas me Belgjikë-Marok në orën 14:00 dhe Kroaci-Kanada në orën 17:00.

Përballje këto që pritet të jenë tepër të luftuara, me një objektiv të vetëm… fitoren.

 

ndeshjet

PANORAMASPORT.AL

KALENDARI DHE RENDITJET E KATAR 2022


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.