BLUETOOTH

Po të mos dashuroheshe me Kiarën, a do të lidhej me Jorin? Ja përgjigjia e Luizit…

16:17 - 01.04.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Pas daljes së Kiarës nga Big Brother është përfolur disi për një simpati qe mund të ketë Luizi dhe Jori. Të gjitha dyshimet kanë lindur për shkak të ngacmimeve dhe marrëdhënies së mirë që ata kanë ndërtuar. Si gjithmonë është Luizi ai që ngacmon dhe Jori qesh me të.
Sot këngëtari iu ka dhënë një përgjigje banorëve dhe publikut. I pyetur nga Gerti nëse do kishte lindur diçka mes tyre po të mos ishte Kiara, Luizi tha: “Jo, asnjëherë edhe sikur të mos isha me Kiarën. Unë e ngacmoj, por e shoh vetëm si shoqe. Nuk jemi tipa që mund të përshtateshim për një lidhje.”./ Vip Magazine


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.