BLUETOOTH

Sensuale dhe foto “hot”, gazetarja sportive “çmend” ndjekësit në rrjetet sociale

20:00 - 26.05.23 eda
GSH APP Get it on Google Play

Gazetarja e njohur e “Sportmediaset”, Marialuisa Jakobelli është shfaqur më sensuale se kurrë me fotot e publikuara së fundmi në Instagram.Collage Maker-26-May-2023-06-42-PM-1699
“Gjithçka që bëj është të përditësoj”, shkroi Marialuisa e mrekullueshme në anglisht në Instagram.WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.48 (1)

“Marialuisa je shumë e bukur, do të doja të martohesha me ty!”, komenton një fans.

“Ti je perfekte, më lë pa fjalë”, – shkruan dikush tjetër.

WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.50 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.49 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.49  WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.48 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.47 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.47 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.46 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.45 (2)WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.45 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.45 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.44 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.44 WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.43 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 18.36.43

Moderatorja italiane është përfolur shpeshherë për lidhje të ndryshme me futbollistë, por asnjëherë nuk është konfirmuar diçka.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.