Kryesore

“Qëndrueshmërinë e së ardhmes e garanton vetëm Partia Socialiste”, Etilda Gjonaj dhe Erion Veliaj, takime në njësinë 7 në Tiranë

13:08 - 16.04.21 Gazeta Shqiptare

#SkaKohëPërPushim – ✅#VotoPS12 – Etilda Gjonaj7️⃣Tek #Njësia7 bashkë me Erion Veliaj për #PS12.
Besojmë fort tek Partia Socialiste e Shqipërisë për të vijuar të gjithë punët e mira të bëra deri tani, për të marrë të gjitha frytet e reformave shumë të rëndësishme që kemi ndërmarrë, por njëkohësisht edhe për të garantuar atë që ne e themi më shpesh, qëndrueshmërinë e të ardhmes së vendit.

Duke filluar nga ato që kanë të bëjnë me shtyllat e shtetit Drejtësia, Siguria, Lufta kundër Korrupsionit. Dhe qëndrueshmërinë e të ardhmes së këtij vendi mund ta sjellë vetëm Partia Socialiste e Shqipërisë.

#KrenarPërPS
#ShqipëriaeArdhmjaJonë

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.