Kryesore

Pirro Çako baba për herë të dytë, zbulohet gjinia dhe emri i bebit

13:31 - 05.05.21 gsh

Kantautori i njohur Pirro Çako ka qenë gjithmonë i rezervuar për jetën e tij private.Mirëpo, mësohet se ai është bërë baba për herë të dytë pasi para pak javësh partnerja e tij ka sjellë në jetë një djalë, të cilin prindërit e kanë pagëzuar me emrin Amadeus, bën të ditur “Bordo”.

Kujtojmë që Pirro ka edhe një djalë më të madh nga martesa me sopranon Inva Mula.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.