Kryesore

Gati për verën? Ja si të dukeni një “princeshë Diana”

22:00 - 13.05.21 Gazeta Shqiptare

E paharrueshme dhe gjithmonë një figurë e dashur, Diana Spencer, e njohur në botë si Princeshë Diana, është konsideruar gjithmonë një ikonë mode e padiskutueshme.Duke nisur nga streçet e shkurtra, bluzat me shpinën e zbuluar, rrobat e veçanta të banjos janë ato që janë kthyer në trend në ditët e sotme.

Më poshtë janë 7 veshje dhe aksesorë të veçantë për t’u dukur si një Diana e vërtetë:

Rrobat e banjos

Seti i rrobave të banjos së Princeshës janë legjendare. Kurrë mos e nënvlerësoni kombinimin e tyre.

Veshja sportive “Lo-fi”

Zgjedhja e pantallonave të shkurtra me pulovrat e gjerë do të preferohej kurdoherë para trendit të “crop tops” dhe streçeve të ngushta.

WhatsApp Image 2021-05-13 at 21.34.38 WhatsApp Image 2021-05-13 at 21.34.40 (1) WhatsApp Image 2021-05-13 at 21.34.40 WhatsApp Image 2021-05-13 at 21.34.39 (1) WhatsApp Image 2021-05-13 at 21.34.39 WhatsApp Image 2021-05-13 at 21.34.38 (2) WhatsApp Image 2021-05-13 at 21.34.38 (1)
<
>

Bluzat e gjera

Bluzat e gjera në formë T nuk duhet të mungojnë.

Fustani i verës që mund ta vishni kudo

Një fustan i lehtë, sportiv përshtatet lehtësisht me ambientet verore.

Pantallonat me bel të lartë dhe këmishë

Për tu dukur më klas, ky kombinim është perfekt.

Syzet e diellit

Ky aksesor është perfekt për t’u dukur sa më e guximshme këtë verë.

Një palë vathë floriri janë gjithçka ju duhen!

I përshtaten më së miri lëkurës së nxirë nga dielli, ndaj mos ngurroni t’i bëni pjesë të veshjes tuaj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.