Kryesore

Marina Vjollca feston ditëlindjen, ja si e uron gjysma e saj Geti

12:16 - 17.05.21 gsh

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një nga çiftet më të dashura të showbiz-it shqiptar. Moderatorja e njohur feston sot ditëlindjen dhe sigurisht që nuk ka munguar një urim publik nga partneri i saj në rrjetet sociale.Reperi ka publikuar një foto të Marinës, ndërsa bashkangjitur i ka dedikuar fjalët më të ëmbla.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe dëgjojnë histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Gjithçka më duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e dashur”, janë fjalët e tij krahas fotos së Marinës.

“Të dua pafund jetë”- shkruan moderatorja.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.