Bota

“Je budalla”/Zbulohen detaje nga krimi që tronditi Greqinë

19:19 - 17.06.21 gsh

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga krimi që ka tronditur Greqinë.Sipas mediave greke, Policia ka shpallur si vrasës të 20-vjeçares, bashkëshortin e saj, Charalambos Anagnostopoulos.

Për të mbështetur këtë teori, policia ka marrë si bazë të dhënat e siguruara nga kamerat e sigurisë të shtëpisë, orën biometrike që viktima mbante në duar, por edhe mesazhet telefonike. Policia thotë, se gjatë kontrolleve në telefonin e 20-vjeçares, janë gjetur mesazhe që ajo shkëmbente me bashkëshortin.

Viktima ndodhej në papafingo, ndërsa piloti 32-vjeçar ndodhej në katin përdhes, e në mesazhet që i dërgonin njëri-tjetrit, pak para vrasjes, bien në pah fjala: budalla! Mediat greke raportojnë se nga mesazhet dhe mënyra e të shkruarit, krijohet përshtypja se çifti po grindej.

Sakaq, pritet që në orët në vijim të zbardhet plotësisht ngjarja e rëndë, ndërsa të gjitha rrugët, të dërgojnë se autori i mundshëm është i shoqi i viktimës.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.