AKTUALITET

Konflikti për shezlongët, ja nisi sherri që përfundoi me 4 të vrarë në Velipojë

08:49 - 27.06.21 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Katër jetë u shuan mbrëmjen e djeshme në Velipojë si pasojë e një konflikti për shezlongët. Paraprakisht mësohet se Kujtim Ferracaku, pronar i restorant “Fantazia” është konfliktuar me pronarët e hotel “Gocaj” për shezlonët në plazhin e Velipojës.
Si pasojë ka mbetur i vrarë Kujtim Ferracaku, punonjësi i shezlongeve dhe dy viktimat e tjera janë nga familja Gocaj.

Nga plumbat ka mbetur i plagosur edhe vëllai i viktimës, Kujtim Frracakut bashkë me një tjetër person. Policia e ndihmuar nga FNSH kanë rrethuar zonën.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.