Kryesore

Fizioterapisti i Kombëtares ndërroi jetë nga COVID-i, reagon Meta: Kontributor i palodhur për gati tre dekada

12:20 - 13.09.21 Gazeta Shqiptare

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të fizioterapistit Ylli Mihali, i cili humbi betejën me koronavirusin në moshën 55-vjeçare.Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i shtetit thekson se Mihali ishte kontributor i palodhur për gati tre dekada, për sukseset e Ekipit tonë Kombëtar.

MESAZHI I METËS

Trishtim për ndarjen e parakohshme nga jeta të fizioterapistit Ylli Mihali, kontributor i palodhur për gati tre dekada, për sukseset e Ekipit tonë Kombëtar.

Ngushëllime familjes, miqve dhe kuqezinjve, të cilëve u shërbeu me dashuri dhe përkushtim!

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.