Kryesore

“Faleminderit”, Balla takim me përfaqësuesit e PS në Elbasan: Do të punojmë ngushtësisht për fitoren e PS në zgjedhjet e 2023 dhe 2025

19:43 - 14.09.21 gsh

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka zhvilluar një takim falënderimi me përfaqësuesit socialist në Elbasan.Balla thotë se puna do të vijojë edhe për fitoren e PS në zgjedhjet lokale të 2023 dhe ato parlamentare të 2025.

Taulant Balla ishte i renditur në listën e PS për zgjedhjet e 25 prillit i teti dhe doli deputeti më i votuar në rang republike me mbi 20 mijë vota.

STATUSI NGA TAULANT BALLA

ElbasanFalenderimi për gratë dhe burrat, vajzat dhe djemtë me të cilët kemi punuar ngushtësisht dhe natyrshëm do të punohet edhe në vazhdim për fitoren e Partisë Socialiste në zgjedhjet e ardhshme vendore dhe ato parlamentare në 2025.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.