Kryesore

Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e Përputhen, çfarë ndodhi mes tyre

20:11 - 24.11.21 gsh

Mikela zhvilloi takimin e radhës me Erjonin dhe për të patur më shumë afrimitet dhe për t’u ndjerë më rehat, vendosi ta merrte në shtëpinë e saj.Erjoni u prit mirë edhe nga qeni i Mikelës, që u tregua miqësor me të. Që në fillim, konkurrentja ka folur për marrëdhënien e ngushtë me qenin dhe dëshirën që ai të pëlqejë dhe partnerin që ajo do të zgjedhë.

Në studio, ajo pranoi se kishte emocione, kjo dhe për faktit se ishte hera e parë që fuste në zonën e saj të komfortit dhe privatësisë një djalë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.