FOTO - GALERI

Foto-Galeri/ Mos e humbni magjinë e Bogës përmes imazheve të mrekullueshme

10:28 - 22.03.22 G.SH.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Temperatuarat e ulëta dhe rreshjet e borës në disa vende të Shqipërisë duket se akoma nuk duan t”ia lënë vendin pranverës. Të shumtë janë turistët vendas, por sidomos ato të huaj që zgjedhin të shijojnë peisazhet e mbuluara me borë. Së fundmi disa turistë kanë shijuar  natyrën magjepësëse në zonen e Bogës ne rrugen qe shkon për Qafe Thore.
Më poshtë foto nga magjia e Bogës:

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.