Horoskopi

HOROSKOPI SOT/ Jeta profesionale po lulëzon, marrëdhëniet janë kudo të shkëlqyera me…

07:07 - 18.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Një ndjenjë dashurie për të cilën jeni në pritje të bën të psherëtish, por nëse je i bindur duhet të hidhesh me kokë. Jeta profesionale po lulëzon, marrëdhëniet janë kudo të shkëlqyera me Peshqit. Vazhdoni kështu!

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Një ditë veçanërisht pozitive për ju kjo e diel, përpiquni të përfitoni pa vonesë nga avantazhet e kësaj dite. Puna po vijon pa ndonjë lajm të veçantë për momentin.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri po përballeni me ndjenja të paqarta, por ende të gjalla në sajë të ndikimit të Hënës. Nga ana e kolegëve tuaj në punë keni fituar një respekt të veçantë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Ka diçka të re që po vërtitet në ajër, por ju ende nuk e dini saktësisht se çfarë. Puna ju lodh, por ka shumë mundësi për rritje. Bëni një përzgjedhje.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Çfarë të bëni kur miqësia ju çon në dashuri? E thjeshtë, hidhuni në këtë përvojë të re. Kujdes nga mundësitë e rreme të punës, mund të bëni disa hapa prapa.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Jeta është si një kuti çokollate. Duhet t’i hani të gjitha! Puna nuk përkon me aspiratat tuaja, dhe kjo fatkeqësisht po ndodh shumë shpesh.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Emocionet dhe ndjenjat janë të vrullshme në këtë periudhë, më mirë të mos humbisni në diskutime. Të ardhurat ju kënaqin, por jeni në kërkim të aventurave të reja profesionale.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Pasioni është pika juaj e fortë, ndaj lëreni partnerin tuaj ta ndiejë këtë të diel. Në punë mbani mend temperamenti mendjeshkurtër nuk shpërblejet kurrë. Po kurrë ama!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Ditë rikuperimi për ndjenjat, më mirë të shtyni diskutimet për të hënën. Në punë, megjithatë, ndiheni në formë dhe shumë konkurrues.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Humbet një gjë dhe fiton një tjetër, kështu ecën jeta. Në punë nuk keni asgjë për t’i pasur zili, askujt.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Kjo e diel duket si ditë konfuze, por në përgjithësi po ecën mirë. Mundësi të reja pune në horizont për javët e ardhshme.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Nëse jeta nuk ju buzëqesh, bëjeni gjithsesi hapin që doni dhe atë që doni të ndryshoni, sidomos në dashuri. Puna është afër një kthese themelore.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.