BLUETOOTH

Video/ Mozzik deklaratë për ndarjen nga Loredana: Po kallëzova është tepër e rëndë!

10:51 - 24.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Mbrëmë në mesnatë, Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, “Të dua”. Ky është padyshim projekti më i veçantë i reperit, pasi këngën ja kushton vajzës së tij dhe të Loredanës me të cilën janë ndarë prej vitesh.
Ai flet për ndarjen nga Loredana dhe nga vajza e tij, të cilën nuk e sheh për muaj të tërë. Tregon se sa vështirë e përjeton ai largësinë me vajzën dhe gjithë familja e tij. Megjithatë, Mozzik i thotë vajzës se do ta bëjë krenar dhe edhe pse më vonë nëna e saj, mund të njohë dikë tjetër ai do të mbetet deri në frymën e fundit babai i saj.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.