AKTUALITET

VIDEO/ Një lidhje dashurie që kurorëzohet me martesë, Armina Mevlani poston klipin nga dasma me Shkëlzen Berishën

21:56 - 25.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ceremonia e kurorëzimit të dashurisë midis Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit po mban të mbërthyer rrjetin gjatë mbrëmjes së sotme, teksa fragmente videosh dhe fotosh tregojnë një organizim madhështor.
E teksa pamjet e vallëzimit të parë të çiftit të ri u bënë publike, vetë blogerja është kujdesur që të publikojë në Instagram, klipin e hyrjes së saj dhe Shkëlzenit në cermoni.

Kujtojmë se dasma e sotme është një kurorëzim i një lidhje dashurie mes të dyve që zgjat prej 10 vitesh tashmë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.