BLUETOOTH

(FOTO) I dhanë fund romancës muaj më parë/ Kanye West dhe Irina Shayk shkëmbejnë një përqafim ‘të ngrohtë’ gjatë ‘Javës së Modës’ në Londër!

08:14 - 27.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kanye West dhe ish-e dashura Irina Shayk shkëmbyen një përqafim në sfilatën e Burberry gjatë Javës së Modës në Londër, gati një vit pasi ata e thanë se u larguan. Sipas një videoje të shpërndarë nga Vogue të hënën, themeluesi i Yeezy, 45 vjeç, ishte duke përshëndetur disa modele në prapaskenë kur përqafoi Shayk, 36 vjeç.
“Të kuptova!” ajo i tha reperit duke qeshur përpara se ai të vazhdonte të fliste me Bella Hadid, Stella Maxwell, Erykah Badu dhe drejtorin kreativ Riccardo Tisci. Shayk, i cili ishte i gjithi gati për të ecur në spektakël, veshi një fustan të zi, kadife, të hapur me doreza rrjetë.

Përplasja e shkurtër ishte një nga herët e para që ish-çifti është parë së bashku që kur ata shkuan të ndara në korrik 2021. Thashethemet romantike filluan të vërtiteshin në qershor të atij viti kur dyshja u panë në Provence, Francë, duke festuar ditëlindjen e 44-të të West.

Megjithatë, dy muaj më vonë, gjërat u ndryshuan shpejt kur modelja – e cila ndan një vajzë 5-vjeçare me Bradley Cooper – vendosi që të dy do të ishin më mirë si miq.

“Ajo e pëlqen atë si mik, por nuk dëshiron një lidhje me të”, tha një burim për Page Six në atë kohë, duke shtuar se “ajo nuk dëshiron që shoqata me të cilën ata po takohen” të bëhet tituj.

Edhe pse Shayk preferon t’i mbajë marrëdhëniet e saj larg syrit të publikut , West ka përdorur rrjetet sociale për të folur për marrëdhënien e tij me ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian, pas divorcit. Në fillim të këtij muaji, reperi “Heartless” shkoi në mediat sociale për të thirrur ish-familjen e tij dhe për të shqyrtuar yllin e realitetit për prindërimin e saj.

Dizajneri i modës – i cili themeloi Akademinë Donda – pretendoi se ai nuk kishte asnjë fjalë në edukimin e katër fëmijëve të tij në mesazhet me tekst mes tij dhe Kardashian, të cilat ai i ndau në Instagram. West më vonë zbuloi se ai dhe themeluesi i “Skims” janë në kushte më të mira dhe që atëherë ka kërkuar falje për shtimin e ndonjë “stresi” të panevojshëm ndaj yllit të realitetit.

“Kjo është nëna e fëmijëve të mi dhe kërkoj falje për çdo stres që kam shkaktuar, edhe në zhgënjimin tim, sepse Zoti më thërret të jem më i fortë,” tha ai duke reflektuar në tiradat e tij në mediat sociale teksa ishte në Good Morning America . Ish-çifti ka fëmijët North, 9, Saint, 6, Chicago, 4, dhe Psalm, 3./panoramaplus


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.