BLUETOOTH

E “zhytur” mes librave për mafian/ Nuk është shfaqur prej kohësh në media, Ina Rama fotografohet në Panair!

21:00 - 26.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ish-kryeprokurore e Shqipërisë, Ina Rama, prej vitesh i mungon ekranit. Ishim mësuar përpara disa vitesh ta kishim prezent në zhvillimet e fundit politike dhe të sistemit të drejtësisë.
Ndonëse qëkur ishte në detyrë kishte zgjedhur një profil të ulët, duke preferuar të qëndrojë larg fokusit mediatik ku nuk është për shkak të profesionit të saj, por Panairi i Librit ishte një event që do ta rikthente në fokusin e publikut edhe Ina Ramën.

Siç duke e veshur me bezhë e kombinuar edhe çantën bezhë me flokët disi më të çelëta bionde sesa jemi mësuar ta shohim.

Ina Rama është përfshirë në një nga tendat e Panairit, duke zgjedhur blerjet për këtë panair ndonëse siç mund të duket dhe nga fotot, të shumtë kanë qenë njerëzit në stendë. Si çdo qytetare tjetër ajo ka mbajtur radhën për të marrë librin e preferuar.

Është e pamundur të kalojë pa u vënë re një nga gratë më të rëndësishme për drejtësinë shqiptare në kohën kur ajo ishte kryeprokurore.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.