BLUETOOTH

Luizi këndon shpesh këngët e tij? Reagon “Ghetto Geasy”, ja çfarë shkruan reperi

08:29 - 09.02.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Gjatë qëndrimit në “Big Brother Vip”, këngëtari Luiz Ejlli po shfaq dhe talentin e tij në muzikë, ku një pjesë e publikut e kishte harruar, për shkak se ai ishte prej disa vitesh jo aktiv.
Një prej këngëtarëve që Luizi i këndon shpesh këngët e tij është dhe reperi nga Kosova, Getoar Selimi, ose i njohur ndryshe me emrin e artit si “Ghetto Geasy”.

Geasy ka për t'i thënë diçka Luizit pasi ia këndoj këngët e tij - Insajderi

Pas disa ditëve, reperi ka vendosur të reagoi përmes videove në “Instastory”. Ai e quajti Luizin “BABA” duke treguar kështu që e përkrah publikisht për fitoren e madhe.

      


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.