LAJMI I FUNDIT

‘Ndryshimi po afron’/ Blushi për protestën e së shtunës: Më 11 shkurt populli do të thotë fjalën kundër hajnisë e mjerimit!

12:21 - 09.02.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Partia e Lirisë ka reaguar në lidhje me protestën e së shtunës e thirrur nga opozita.
Sekretari i Përgjithshëm i PL,  Tedi Blushi në ‘Facebook’ shkruan se 11shkurti do të jetë dita kur populli do të thotë fjalën e tij, kundër krimit dhe mjerimit që ka kapluar vendin.

Postimi i plotë:

11 shkurti është dita që populli të thotë fjalën e tij!

Është dita e bashkimit të shqiptarëve kundër së keqes, hajnisë, krimit, mjerimit dhe shpopullimit!

Ndryshimi i Madh po afron!


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.