BLUETOOTH

‘Në sytë e tij shihja botën’/ Banorja e BBVIP tregon historinë e dashurisë me 77-vjeçarin, ja çfarë e bëri të dashurohej

11:49 - 09.02.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Banorja e BBVIP, Diola Dosti ka bërë një rrëfim të ndier lidhur me historinë e saj me një 77-vjeçar.
Diola ka rrëfyer se ka rënë në dashuri me një 77-vjeçar, duke theksuar se nuk dashurohet dot me fizikun e njerëzve por me mendjen.

Nutricionistja ndër të tjera ka treguar se personi me të cilën u dashurua ishte shumë i zgjuar dhe se kur shikonte sytë e tij ndihej sikur shikonte botën.

“O Dea, nuk e di se unë këtë problem kam dhe me meshkujt. Nuk dashurohem dot me fizikun. E kam shumë të rëndësishme mendjen. Dhe ai ishte aq i zgjuar. Unë e shikoja atë, sytë e tij ishin sikur shikoja botën. Ishte online. Kur i thosha shoqeve të mia “Kam rënë në dashuri”, ato thoshin “Ti je e çmendur, ai është 77 vjeç”, tha ajo.

Kujtojmë, se Diola është mamaja e tri vajzave dhe së fundmi i është bashkuar formatit të BBVIP 2.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.