BLUETOOTH

Diola nuk e kursen Kiarën: Është njeri mosmirnjohës

16:32 - 18.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play
Diola Dosti në një intervistë në emisionin ‘Glamour Zone’, përballë moderatores Ester Bylyku ka dhënë opinionin e saj për disa nga banorët me të cilët ndau shtëpinë. Ndër të tjera Diola foli për marrëdhënien e Luizit me Kiarën dhe sipas saj ka dashuri mes tyre por gjërat brenda shtëpisë janë komplet ndryshe.
Gjatë intervistës ajo e quajti Maestro Armaldo Kllogjerin provokues të ulët dhe pa karakter, duke zbuluar disa prapaskena të banorëve të Big Brother VIP. Por ndonëse nuk i ka pohuar asnjëhere me zë të lart, ka patur edhe raste që Diolës i ka mbetur hatri me banorë të tjerë, dhe për herë të parë ajo ka zbuluar emrin në emisionin ‘Glamour Zone’.

Ester Bylyku: Cili nga banorët është më mosmirënjohësi?

Diola Dosti: Do thoja Kiara. Kur ajo ishte sëmurë me mesin unë e kam parë si vajzën time, kujdesesha shumë për të. Përgatisja çdo vakt të shëndetshëm dhe kur Arbana e pyeti se cili nga banorët ka treguar kujdes të veçantë për të, ajo nuk më përmendi. U zhgënjeva të them të drejtën. Por ndoshta e ka patur nga emocionet.

Në vijim Diola Dosti i bëri një kamer të fshehtë Bledi Manes, të cilit i tha se ka bërë aksident dhe po humbte ndjenjat. Për të ndjekur reagimin e Bledit, klikoni videon e mëposhtme.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.