Kronikë

Lezhë/ Përplasen dy makinat luksoze, mbetet e plagosur pasagjerja

18:34 - 18.03.23 m.k
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Milot pranë kryqëzimit të rrugës të Shëngjinit.
Sipas korrespondentit tonë janë përplasur dy automjete njëri tip Benz dhe Audi. Shkak i aksidentit ka mbetur e plagosur një grua e cila ishte pasagjere, mësohet se ajo është dërguar menjëherë drejt spitalit të Lezhës.

Policia ndodhet në vendngjarje nga ku ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.