LAJMI I FUNDIT

VIDEO/ Uzuni i pandalshëm lumturon Silvinjon, vjen goli i 20 në kampionat në Spanjë

17:13 - 18.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Trajneri i kombëtares shqiptare, Silvinjo, me siguri duhet të jetë shumë i gëzuar teksa sheh formën që po kalon Myrto Uzuni në Spanjë me Grandën.
Sulmuesi i kombëtares shqiptare, sot ka shënuar golin e 20 në kampionat, duke tundur rrjetën në transfertë ndaj Albacetes.

Në minutën e 30 të sfidës, pas një kundërsulmi të shpejtë, ai u tregua vendimtar si gjahtar zone duke çuar topin në rrjetë për të treguar edhe një herë se është kthyer në një bomber të mirëfilltë dhe vjen në grumbullimin me kombëtaren në formë maksimale.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.