BLUETOOTH

“Për ne je fitues”, Luizi mori surprizën e jashtëzakonshme mbrëmë

08:08 - 19.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Luizi është surprizuar mbrëmjen e djeshme brenda shtëpisë së Big Brother. Filimisht ishte motra dhe 3 mbesat e tij që i kishin dërguar një mesazh nga SHBA ku jetojnë. Ato i shprehën mbështetjen e tyre Luizit dhe e inkurajuan që të vijojë lojën.
Më pas në dhomën e surprirave, e priste kunati i tij, burri i motrës.

Ashtu siç u pa marrëdhënia e Luizit me Sokolin ishte e veçantë. Ky i fundit kishte ardhur posaçërisht nga SHBA për të suprizuar kunatin e tij.

“Për ne je fitues dhe kemi shumë të kënaqëur me atë që po jep”, i tha ai.

Nga ana tjetër, Luizi me nota humori iu përgjigj: Me këtë që më the ti nuk e di se çfarë i ke bërë banorëve.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.