BLUETOOTH

“Unë i thashë Dorit dje, sidoqoftë të shtunën hajde këtu”, deklarata e Oltës ngre dyshime

18:09 - 23.03.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Nominimi “kokë më kokë” mes Olta Gixharit dhe Kiara Titos këtë javë ka shkaktuar debate dhe tensione mes banorëve të Big Brother Vip. Aktorja ka shprehur pasiguritë e saj nëse do fitoja apo jo mes këtij nominimi.
Në një video që po qarkullon në rrjet, Olta shfaqet duke biseduar me Dean, ku i thotë se ka folur më bashkëshortin e saj Dorin.

Ajo dëgjohet teksa i thotë Deas që i ka thënë partnerit të saj, Dorit që çfarëdolloj gjëje që të ndodhë në spektaklin e së shtunës, ai të gjendet pranë saj.

“Unë i thashë Dorit dje, sidoqoftë të shtunën hajde këtu”, dëgjohet të thotë Gixhari.

Nuk dihet nëse Olta ka folur apo e ka takuar bashkëshortin, apo ishte thjesht një mesazh që ajo donte t’i jepte atij nga shtëpia.

@luzin.sb_official #luizejlli #meluizin #meluizin #albania #albanian #albaniangirl #visitalbania #albanianboy #albanianwedding #albanians #beautifulalbania #albanianfood #albaniangirls #albaniansbelike #omgalbanian #sharealbania #albaniansupermodel #richkidsalbania #coloursofalbania #discoveralbania #albaniatourism #albanianbeauty #missalbania #explorealbania #albaniagirl #travelalbania #tiranaalbania #albanianmusic #albanianblogger #prayforalbania #albanianproblems #albaniancouple #albanianstyle #intvalbania #albaniancars #iconstylealbania #myalbania #kosovoisalbania #century21albania #albanianfashion #albanianstruggle #avonalbania #albaniatrip ♬ original sound – Luizejlli.official


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.