LAJMI I FUNDIT

E trishtë/ Ndahet nga jeta mjekja e njohur

10:06 - 24.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Doktoresha e njohur punoi deri në vitet e fundit të jetës me përkushtim si reomatologe në shërbim të qytetarëve të Durrësit.
Vitet e fundit ajo u zhvendos në Itali, ku dhe mbylli sytë përgjithmonë.

Lajmin e hidhur e bënë me dije vetë familjarët, ndërkohë që njoftojnë se varrimi bëhet ditën e shtunë datë 25-03-2023 në Pordenone, Itali.

E trishtë/ Mjeksia në zi! Ndahet nga jeta mjekja e njohur e vendit


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.