LAJMI I FUNDIT

TABELA/ Si do të jetë moti këtë fundjavë? Ja çfarë kanë parashikuar sinoptikanët

12:51 - 24.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Sinoptikanët nga Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëjnë me dije se për fundjavën që presim përpara, vendi do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme.
 

25 mars

Moti parashikohet kryesisht i kthjellët por nuk do të mungojnë edhe alternimet e herë pas hershme të vranësirave kalimtare.

Era do të fryjë e lehtë me drejtim juglindje-veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-5 m/sek dhe valëzim në dete të forcës 1-2 ballë.

26 mars


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.