AKTUALITET

Shpërthimi me tritol në Tiranë, policia jep detajet: Lënda plasëse u vu në portën e jashtme të fasonerisë, objekti në pronësi të një italiani

22:43 - 25.05.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Më datë 25.05.2023, rreth orës 21:50, në rrugën “Fadil Deliu”, në portën e jashtme të një fasonerie në pronësi të shtetasit Italian R. B , dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël  lëndë plasëse.
Si pasojë është dëmtuar dera e jashmye e hekurit, thyer disa xhama dhe një automjet që ka qënë i parkuar. Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.