BLUETOOTH

FOTO/ E shkëputur prej disa vitesh nga jeta publike, Xhoana Nano rikthehet në Tiranë

11:51 - 26.05.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

E shkëputur prej disa vitesh nga jeta publike,  bashkëshortja e ish-kryeministrit Fatos Nanon, Xhoana, është rikthyer në atdhe ku ka festuar dhe 50 vjetorin e lindjes.
Disa foto të postuara në Instagram nga artistja e njohur shqiptare e make up-it, Lili Ismaili, kanë zbuluar edhe zonjën Nano.

“Happy birthday. Koha  ka ndaluar për ty”, shkruan ajo në krah të fotos, dhe vërtet, kjo është e para gjë që i shkon ndërmend çdokujt kur shikon këtë foto: Vitet duket sikur nuk kanë asnjë efekt mbi të!


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.