BLUETOOTH

Kristi pyetet për Keisin: Portreti që bëra për të më doli nga shpirti, ja si është situata tani

23:00 - 28.05.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ish-banori i Big Brother VIP, Kristi ishte së fundmi ka folur për pasionin e tij, pikturën por edhe për rrugëtimin në reality show. I pyetur rreth Keisit, ai tha se nuk kanë më asnjë kontakt me njëri-tjetrin.
“Portreti që i bëra Keisit, më doli shumë nga shpirti dhe ishte reflektim i situatës aty brenda, se si e shihja unë Keisin. Tani nuk kam fare komunikim me të”, tha Kristi.

Kujtojmë se mes Keisit dhe Kristit pati një lidhje brenda shtëpisë që nuk zgjati shumë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.