BLUETOOTH

Fotot nga paparazzi/ Flutura Açka ndryshon tërësisht stil! Deputetja me flokë të çrregullta dhe sportive në Parlament

18:40 - 14.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Prej sa kohësh e shohim në Parlament, Flutura Açka shpesh herë na ka habitur me stilin e saj.
Fillimisht ajo erdhi formale, duke zgjedhur veshje të errëta. Por shpejt, Flutura nxorri në pah stilin e saj disi më “casual”, ku erdhi plot ngjyra dhe aksesorë, duke sjellë në Parlament pak nga romanticiteti edhe në veshje.

Mund të themi se ajo ka qenë ndër të paktat deputete që ka guxuar edhe me fustane mbi gjunj, por gjithnjë plot stil. Këtë herë, Flutura ka ndryshuar tërësisht stil, duke ardhur me një pamje disi më sportive.

E veshur me një këmishë ngjyrë bojëqielli dhe dhe një palë pantallona të gjera të zeza, Flutura këtë herë duket se ka diktuar edhe stilin e saj për këtë pranverë.

Edhe flokët këtë herë ajo kishte vendosur ti mbante të lëshuara dhe të çrregullta, duke plotësuar stilin e saj “casual”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.