BLUETOOTH

Fotot nga paparazzi/ Monika Kryemadhi dhe Mimi Kodheli, përshëndetje shkrazi tek dera Parlamentit

22:45 - 14.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Është e pamundur mos të vihet re prania e Monika Kryemadhit në Parlament. Për ne, është gjithnjë kënaqësi kur e komentojmë, pasi prej shumë kohësh tashmë, Kryemadhi është ndër zonjat me më shumë stil në politik.
Kështu ka qenë edhe këtë herë, kur ka sjellë pranverën edhe në Parlament, me fustan ngjyrëm kremi lino. Të gjitha detajet e veshjes së saj ishin të mirëkombinuara dhe i shkojnë për shtat natyrës së saj. Veç look-ut të saj, ajo që na ra në sy është kjo përshëndetje shkarazi me deputeten Mimi Kodhelin.

Dy zonjat e politikës, që dikur kanë qenë bashkëpunëtore, janë hasur tek dera e Parlamentit dhe përshëndetja mes tyre ka qenë e shkurtër, duke qenë se Kryemadhi ka qenë duke folur në telefon.

Një buzëqeshje, dhe një prekje e lehtë e duarve, ka mjaftuar për të treguar se miqësia mes tyre vijon ende, pavarësisht zhvillimeve politike.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.