Kronikë

E rëndë në Pukë / I moshuari i jep fund jetës duke pirë fotoksinë

18:57 - 15.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës duke pirë fotoksinë. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Gojan i Vogël të Pukës, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.
Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor.

Njoftimi i Policisë: 

Shkodër/Informacion paraprak

Pasditen e sotme, shtetasi N. N., 71 vjeç, banues në fshatin Gojan i Vogël, Pukë, dyshohet se ka pirë fotoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.