BLUETOOTH

“Është artist, merret me…”- Egla Ceno deklaroi se është në një lidhje, ish-banori i BBV zbulon detaje të reja për partnerin e aktores: Ishte i lezetshëm

12:07 - 16.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Deklarata e aktores Egla Ceno, se jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”, ka një lidhje dashurie, i habiti të gjithë, aq sa persona të ndryshëm kanë nisur të ‘gërmojnë’ lidhur me këtë histori.
“Unë kam një dashuri shumë të madhe jashtë shtëpisë”, ishte deklarata që Egla bëri e që nxiti dyshime.

Ndonëse konkurrentja nuk tregoi më shumë për mashkullin që dashuron, një tjetër ish-banor i BBV, Ronaldo Sharka ka zbuluar detaje të reja për të dashurin e Eglës.

Ditën e sotme, moderatori ishte i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka analizuar lojën e aktores dhe gjendjen e saj në BBV.

Teksa në studio u hap tema e të dashurit të Eglës, Ronaldo tha se ai e njeh partnerin e aktores, ndërsa tregoi se ai merret me muzikë.

“Po ka një partner. S’do them emra se është e drejta e tyre ta bëjnë pubike apo jo. Është artist dhe po merret me muzikë. Është i lezetshëm, interesant ishte”, është shprehur ish-banori.

Ndërkohë, i pyetur nëse është shqiptarë apo jo, Ronaldo ka zgjedhur të heshtë dhe të mos jap asnjë përgjigje.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.