BLUETOOTH

“Jorgani më ka ardhur në majë të hundës!”- Aludimet se ka bërë s*ks me Meriton Mjekiqin në BBV, Ilnisa Agolli tregon si qëndron e vërteta

11:10 - 16.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, u dashuruan dhe u lidhën së bashku në shtëpinë e “Big Brother VIP” ku gjatë qëndrimit të tyre në këtë shtëpi, nuk kanë munguar as puthjet dhe përqafimet mes tyre, ndërsa të shumta ishin aludimet e publikut se çfti kanë kryer marrëdhënie s*ksuale.
Së fundmi, Ilnisa ka qenë e ftuar në emisionin “Big Brother Radio”, ku ka folur rreth eksperiencës së saj në këtë reality show.

Një ndër pyetjet që iu drejtua moderatores ishte “A ke kryer marrëdhënie s*ksuale me Meritonin në shtëpi?”

Duke shuar kureshtjen e të gjithëve, Ilnisa tregoi se mes saj dhe Meritonin intimiteti më i madh që ndodhi ishte puthja, duke hedhur poshtë aludimet e publikut.

“Shiko se edhe kjo pjesa domethënë është mirë që të deklarohet edhe njëherë kjo puna e seksit. Ta deklarojmë njëherë e mirë se edhe jorgani më ka ardhur në majë të hundës të them të drejtën me të gjithë humoret që po bëhen lart e poshtë. Në Big Brother nuk ndodhi asgjë. Nuk ndodhi asgjë. Domethënë intimiteti më i madh i yni ishte puthja dhe unë nuk e di si arrijmë ne si shoqëri, edhe sikur të ndodhte gjë, zhurma që po bëhet është e tepërt. Por në fakt, nuk ndodhi gjë”– tha Ilnisa.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.