BLUETOOTH

Vedatit i plasën vezët kokës/ Konkurrentja erdhi nga Amerika për të gjetur dashurinë në “Përputhen”, por ai e tradhtoi me gjyqtaren

19:26 - 16.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Teksa ndodheshin jashtë ambienteve të studios ku zhvillohet emisioni i dashurisë “Përputhen” konkurrentja e quajtur Roela ka gjuajtur me vezë në kokë Vedatin gjithashtu konkurrent i këtij emisioni.
Ndaj këtij veprimi ka reaguar Klaudia e cila është prezantuar me hyrjen e saj si gjyqtare dhe ka zhvilluar disa takime me Vedatin në mbrojtje të tij ajo e ka quajtur Roelen idiote dhe e ka kërcënuar se mund ta godas me një koli me vezë.

Klaudia: O ti injorante çfarë po bën?  A do të hash ti një koli me vezë tani

Ti këtë gjë do ta paguash surrati jot me domate dhe vezë do ikësh nga këtu mbaje mend

Vedati: Shumë shtrenjtë do e paguash


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.