Kronikë

I zhdukur prej disa ditësh, gjendet i pajetë në ujërat e lumit Buna 49-vjeçari

13:07 - 16.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një 49-vjeçar është gjetur i pa jetë në ujërat e lumit Buna në Shkodër.
Mësohet se shtetasi me iniciale Sh. K., 49 vjeç ishte kallëzuar nga i vëllai tre ditë më parë, se ai ishte larguar nga banesa.

Sipas policisë, nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin e rrethanave të rastit dhe për përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 11:25, në ujërat e lumit Buna, në afërsi të fshatit Pentar, është gjetur nga familjarët, trupi i pajetë i shtetasit Sh. K., 49 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Më datë 13.04.2024, shtetasi G. K., vëllai i shtetasit Sh. K., ka kallëzuar në Polici, se 49-vjeçari ishte larguar nga banesa.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin e rrethanave të rastit dhe për përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.