EKONOMI

Këmbimi valutor 19 prill/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

08:00 - 19.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 94.7 lekë dhe do shitet me 95.6 lekë.
Euro do blihet me 100.8 lekë dhe do shitet me 101.7 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 103.8 lekë dhe do shitet me 104.8 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 117.3 lekë dhe do shitet 118.3 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.