BLUETOOTH

DJ Sardi në një lidhje dashurie? Ja e vërteta

10:03 - 14.01.20 Gazeta Shqiptare

Ai është një ndër djemtë më simpatikë në radhët e të njohurve shqiptarë, ndaj jeta personale e Dj Sardi ka zgjuar gjithmonë kureshtje tek publiku, sidomos tek femrat.
Duket se çështjet e zemrës po shkojnë më së miri për simpatikun e muzikës së natës, dhe sipas programit “Thumb On”, Sardi Shehu po shijon romancën me partneren e tij dhe këtë periudhë ai është më i dashuruar se kurrë. Emri dhe imazhi i vajzës që i ka vjedhur zemrën Sardit nuk bëhen me dije, por thuhet se ajo nuk është pjesë e show bizz-it arsye kjo që mesa duket 31 vjeçari ka preferuar ta ‘mbajë vetëm për vete’. Lajmet me dashuri janë gjithmonë të bukura, ndaj urime Sardit për historinë e bukur që po përjeton.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.