Bota

Krim i rëndë në familje/ Nëna vret tre fëmijët e saj të mitur, trupat gjenden brenda banesës

20:07 - 21.01.20 gsh

Një nënë 22-vjeçare, ka vrarë tre fëmijët e saj të mitur, vajzën 2-vjeçare, djalin 3-vjeçar dhe vajzën tjetër mosha e të cilës nuk është bërë ende e ditur.Sipas policisë të Shteteve te Bashkuara të Amerikës, nëna u arrestua në Phoenix. Efektivët e policisë gjetën fëmijët e pajetë brenda ambjenteve të shtëpisë në Phoenix. Ishin banorët ata të cilët njoftuan se kishin parë tre kufomat brenda banesës.

Ende nuk janë bërë me dije emrat e nënës apo fëmijëve minoren, ndërkohë  mbi nënën 22-vjeçare bien një sërë akuzash.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.