Show-Bizz

“Zër mend se je 40 vjeçe”, bashkëshorti i bën “namin” gazetares, ja arsyeja

19:24 - 14.02.20 gsh

Gazetarja, Fiori Dardha ka vendosur t´i bëjë një dhuratë partnerit për Shën Valenitin partnerit, por mesa duket ai nuk e ka pritur siç duhet.Përmes, një postim në “Instagram”, gazetarja ka treguar se bashkëshorti e ka “qortuar”, duke I rënditur shpenzimet që kishin për të bërë. Me humor, gazetarja ka treguar të gjithë skenën në postimin e saj në Instagram:

“Më bëri namin se i kisha blerë dhuratë! “Kemi dritat, ujin, internetin dhe këstin e kredisë për të paguar sot, ti merresh me budallallëqe. Zër mend, se je 40 vjeç!”

Këtë “40 vjeç” për Shën Valentin edhe mund të ma kursente…

GËZUAR (dhe t’ia kursejmë vetes klishetë “Shën Valentin kemi përditë”)!

P.S: nuk jam bërë ende 40 vjeç, duhen edhe disa ditë ”- shkruan Fiori.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE