Kronikë

Aksident në Përrenjas, makina humb kontrollin e del nga rruga, humb jetën 24-vjeçari

20:05 - 10.07.20 gsh

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Prrërrenjas, ku një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka plagosur të riun, i cili ka humbur jetën.  Mësohet se ngjarja ka ndodhur afër shkollës së mesme në Përrenjas.Burimet bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit, identiteti i të cilit nuk dihet, në rrethana ende të paqarta ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës, ku po ecte dhe 24-vjeçari.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE