Kryesore

Manastirliu apel të rinjve: Tregoni ju kujdes të parët duke vendosur maskën

13:18 - 26.07.20 gsh

Teksa kurba e të infektuare po rritet, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në Fcebook i’u bën apel të rinjve  të tregojnë kujdes dhe të vendosin maskat, që të mbrojnë veten dhe familjarët.MESAZHI I MANASTIRLIUT

Sërish kam një mesazh për të rinjtë!

Tregoni ju kujdes të parët duke vendosur maskën!

Mbroni veten, mbroni prindërit, mbroni gjyshërit, mbroni miqtë dhe mbroni shokët!

jote më mbron mua dhe ime të mbron ty!

Bashkë e koronavirusin!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE